ماهی رو هر وقت از آب بگیری ساپریم ….ـه !

 

شرکت ساتین پروتئین یارا مهام ( ساپریم ) افتخار دارد با حدود ربع قرن سابقه تولید و با هدف توسعه و ترویج فرهنگ مصرف آبزیان در سبد غذایی خانوار، وارد شده است.

برنامه جامع این شرکت در فاز یک خود تولید انواع کنسرو تن ماهی در اوزان مختلف و با طعم های متفاوت (با روغن زیتون، فلفلی،شویدی و دودی )، کنسرویجات گوشتی و غیر گوشتی از جمله کنسرو لوبیا، حبوبات و … می باشد

این محصولات تهیه شده از بهترین مواد اولیه و بدون مواد نگهدارنده در برندهای ساپریم، گلاره، کشکان و نومل در خدمت سلامتی مردم می باشد. فاز دوم فعالیت این شرکت بسته بندی انواع گوشت فیله ی آبزیان و سایر محصولات آبزی می باشد.

محصولات کنسروی این شرکت با استفاده از مدرن ترین تجهیزات برودتی و بسته بندی تولید شده و با بهره گیری از بهترین تکنولوژی ساخت و تولید علاوه بر بازارهای داخلی سابقه حضور در کشورهای افغانستان، عراق،پاکستان، گرجستان، ارمنستان،اقلیم کردستان، امارات متحده عربی و قطر در چشم انداز نزدیک قصد حضور در بازارهای کشور روسیه را دارد.

خط مشی شرکت همواره در راستای حمایت از حقوق مصرف کننده می باشد.امید است با یاری خداوند و با تکیه بر تلاش و کوشش کارکنان به این مهم دست یابیم.

تن ماهی در روغن ساپریم
تن ماهی در روغن زیتون ساپریم
تن ماهی شویدی ساپریم
تن ماهی دودی ساپریم
تن ماهی فلفلی ساپریم
محصولات تن ماهی ساپریم

کنسرو ماهی تن جنوب در روغن
تن ماهی گلاره