شرکت ساتین پروتئین یارا مهام ( ساپریم )

(تن ماهی 200 گرمی ساپریم)

این شرکت با ربع قرن سابقه پس از ساخت بنا و تجهیز ماشین آلات تولید و اخذ مجوز های لازم، با یك نوع بسته بندی قوطی200 گرمی تولید کنسرو ماهی را آغاز نمود و در كنار دیگر رقبای قدیمی و قدرتمند بازار فعالیت خود  را آغاز نمود

شرکت ساتین پروتئین یارا مهام ( ساپریم ) با طراحی خاص و کسب رتبه اول در زمینه طراحی، محصول كنسرو ماهی را با روغن گیاهی و درب آسان بازشو عرضه کرد و به این ترتیب سهم بیشتری را از بازار را کسب نمود

شرکت ساتین پروتئین یارا مهام ( ساپریم )، تولید کننده کنسرو ماهی تن ساپریم، یکی از کارخانجاتی است که به دلیل واقع شدن در شمال کشور(گیلان منطقه پونل)، مزیت استفاده از ماهیان تازه جهت تولید کنسرو ماهی تن را داراست.

نزدیك بودن به دریا و امكان استفاده از مواد اولیه تازه و درجه یک، عدم استفاده از هرگونه مواد نگهدارنده، تعهد مجموعه به ثبات كیفیت و استفاده از روغن های گیاهی در بخشی از محصولات که به علت داشتن اسیدهای چرب غیر اشباع امگا 3 در پایین آوردن چربی های نامطلوب خون تاثیر مهمی دارد، از عوامل مهمی است که باعث شده تن ماهی ساپریم ، جای خود را در سبد خرید مشتریان تثبیت نماید.

شرکت ساتین پروتئین یارا مهام ( ساپریم )، تولید کننده  کنسرو ماهی با روغن گیاهی، در سالهای فعالیت خود موفق به کسب استانداردهای متعدد در تولید تن ماهی شده است.

این شرکت از جمله شرکت هایی است که به چرخه ی بهبود مستمر در تولید محصولات خود معتقد است و با توجه به استانداردهایی که تاکنون در حوزه فعالیت های خود به دست آورده کماکان در تلاش است تا استاندارد های تولید تن ماهی را در مجموعه خود بهبود بخشد.

فرآیند تولید تن ماهی در شرکت ساتین پروتئین یارا مهام ( ساپریم ) : 

استفاده از ماهی با کیفیت، روغن ها و بسته بندی مطابق با بالاترین استانداردهای موجود راز تولید کنسرو ماهی با کیفیت شرکت ساتین پروتئین یارا مهام ( ساپریم ) است. تن ماهی، جزو گروه غذاهای دریایی محسوب می شود که سرشار از منابع با ارزش ویتامینها و پروتئین می باشد. دارا بودن منابع معدنی با ارزشی مانند کلسیم و فسفر و همچنین وجود اسیدهای چرب غیر اشباع برای رشد کودکان و میزان بسیار پایین سدیم در گوشت ماهی برای افرادی که مصرف نمک برای آنها منع شده از فواید گوشت ماهی محسوب می شود.

> تخلیه ماهی از کامیون سردخانه دار وجداسازی ماهی های غیر گونه و بی کیفیت و انتقال به سردخانه با دمای 18 دیفراست
> سرزنی و قطعه قطعه کردن ماهی
> انتقال ضایعات ماهی به محل نگهداری ضایعات
> شستشوی قطعات ماهی
> چیدن قطعات ماهی بر روی سینی های پخت و قراردادن در تونل پخت اولیه
> پخت اولیه ( کنترل زمان و فشار و درجه حرارت پخت)
> جداکردن استخوان وگوشت سیاه و پوست ماهی، انتفال گوشت پاک شده به قسمت پرکن
> پرکردن قوطی از گوشت بوسیله دستگاه پركن
> کنترل وزن و وضع ظاهری قوطی پرشده
> انتقال قوطی به بخش نمک زنی و اضافه کردن نمک
> اضافه کردن روغن به صورت داغ
> خارج کردن هوای داخل قوطی با دستگاه اگزاست
> دربندی قوطی و سپس شستشوی چربی جدار خارجی قوطی با دستگاه قوطی شور
> استرلیزاسیون(۱۲۱درجه سلسیوس) در دستگاه اتوکلاو
> خنک سازی و خشک کردن جدار قوطی ها
> بسته بندی اولیه و کد گذاری و انتقال به انبار قرنطینه
> انتقال به بخش بسته بندی نهایی جهت انجام پرینت و شرینک پس از گرفتن تاییدیه بخش کنترل کیفیت وحصول اطمینان از سلامتی کنسرو ماهی